Nová znalostní soutěž pokračuje. Tentokrát s Home Credit


01. 10. 2014  00:04     Miroslav Zeman     komentáře (1)

Opět vám náš serveru www.BankovniPoplatky.com přináší novou znalostní soutěž. Partnerem pro soutěž je tentokrát společnost Home Credit. Hlavní výhrou je mobilní telefon Samsung Galaxy S4 mini. Zůčastněte se i vy naší soutěže a ověřte si své znalosti.

Nová znalostní soutěž pokračuje. Tentokrát s Home Credit
Soutěže, které pro vás náš server pravidelně připravuje mají tři základní cíle:

1) Ověření vašich znalostí - tedy můžete si vyzkoušet co vše už z finanční oblasti znáte

2) Zvyšování finanční gramotnosti - účast v soutěži vás přinutí vyhledat si odpovědi na něž aktuálně neznáte odpověď a tím donutí účastníka o věci přemýšlet a správnou odpověď si dohledat, což zvyšuje jeho povědomí o konkrétním problému

3) Možnost obdarovat vítěze - tedy motivační prvek. Velká většina účastníků se soutěže nezúčastní kvůli vidiny výhry, ale především z důvodu ověření osobních znalostí případně schopností ve finanční oblasti. 

Je to přeci velice dobrý pocit, když na konci testu zjistíte, že jste měli všechny odpovědi správně a to zejména v případě, kdy veškeré odpvoědi znali okamžitě, aniž by jste si museli své rozhodnutí někde na internetu ověřovat. 

V minulém testu jste si ověřovali své znalosti ze světa stvebního spoření a půjček ze stavebního spoření, nyní se zaměřujeme na půjčky a související věci. Koneckonců o zaměření tématu testu vypovídá i partner, kterým  je jedna z nejznámnějších úvěrových společností - Home Credit

Znáte tedy odpověď na otázky typu:

Co znamená zkratka RPSN?

Jaká instituce schvaluje osobní bankrot? nebo

Který údaje je důležitější - úrok nebo RPSN?

pak neváhejte a rovnou se pusťte do našeho testu. 

ZŮČASTNIT NAŠÍ SOUTĚŽE S HOME CREDIT SE MŮŽETE PŘÍMO ZDE!

Výhercem hlavní ceny se stane ten, kdo odpoví správně na všech deset soutěžních otázek a následně bude vylosován pouze z okruhu těch soutěžících, kteří na všechny odpovědi odpověděli správně. Účastnit soutěže se můžete až do konce měsíce září. Poté bude soutěž vyhodnocena a bude vyhlášen vítěz soutěže.

Samsung_GALAXY_S4_zoom_(White)

 Nová znalostní soutěž pokračuje. Tentokrát s Home Credit


Proč vydáváte 1.10. článek, že soutěž o mobil pokračuje, když vlastně posledního září podle jejích p...
Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

32159394878

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

223


ČÍSLO TÝDNE - 223 právě tolik hodin stráví malé a střední firmy papírováním. Vše v souvislosti s plněním úředních povinností. To představuje téměř 10 dnů, každý celých 24 hodin. Stačí aby si každý z nás vzpomněl na vyplňování každoročních daňových přiznání a všech příloh a je jasné o čem se mluví. Byrokracie bohužel v České republice nijak významně neustupuje. Průzkum provádí již čtvrtým rokem Liberální institut.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více