Startují nominace na Zlatou korunu 2009


02. 10. 2008  00:34     Jaroslav Brož     komentáře (0)

Od 1. října má veřejnost možnost nominovat nejoblíbenější finanční produkty na Cenu veřejnosti, jedno z hlavních ocenění 7. ročníku soutěže Zlatá koruna.

Od 1. října má veřejnost možnost nominovat nejoblíbenější finanční produkty na Cenu veřejnosti, jedno z hlavních ocenění 7. ročníku soutěže Zlatá koruna. Do finále v příštím roce postoupí 20 produktů s největším počtem nominací a z nich pak opět veřejnost svým hlasováním vybere konečné vítěze. Současně s nominacemi na Cenu veřejnosti bylo zahájeno hlasování v Ceně podnikatelů o nejlepší finanční produkty pro malé a střední podniky. Konečné výsledky budou vyhlášeny v červnu 2009.

 

Hlasování v Ceně veřejnosti probíhá dvoukolově. V prvním, nominačním kole, které bude ukončeno v březnu 2009, se hlasuje prostřednictvím internetu na www.zlatakoruna.info. Dvacet produktů s nejvyšším počtem nominačních hlasů postoupí do finálového kola, které proběhne na internetu a navíc i prostřednictvím SMS zpráv.

 

V nominačním kole se hlasuje o všech produktech, které jsou umístěné na výše uvedeném webu. Návštěvník může dát hlas také jakémukoliv dalšímu produktu, který není na webu uveden, a to tak, že jeho název napíše do hlasovacího formuláře.

 

V roce 2008 byl v obou anketách odevzdán rekordní počet 43 293 hlasů a účastníci vybrali vítěze z celkového počtu 540 finančních produktů.

 

„Těší nás, že zájem o toto hlasování rok od roku roste. To samo o sobě potvrzuje, že veřejnost se stále více zajímá o to, co a v jaké kvalitě finanční trh nabízí. Z reakcí finančních společností je navíc patrné, že oběma oceněním, reprezentujícím názor samotných klientů, přikládají stále větší význam, “ říká Pavel Doležal, ředitel soutěže Zlatá koruna.

 

Výsledky hlasování v 6. ročníku Zlaté koruny:

Cena veřejnosti

1. mKonto - osobní účet/mBank - BRE Bank SA organizační složka podniku

2. SERVIS 24/Česká spořitelna, a.s.

3. Aviva EasyLife/Aviva životní pojišťovna, a.s.

 

Cena podnikatelů

1. TREND 07/Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

2. EUROleasing 2007/ČSOB Leasing, a.s.

3. Postkonto - program Max/Poštovní spořitelnaStartují nominace na Zlatou korunu 2009

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20577710238

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více