Stavební spoření s úrokem z úspor 3 % láká


21. 12. 2011  15:42     Kateřina Bílá     komentáře (0)

Stavební spořitelna Wüstenrot v posledních měsících zaznamenala zvýšený zájem o stavební spoření. Díky atraktivnímu úročení úspor ve výši 3 % ročně a průměrnému zhodnocení až 5,95 % vzrostl počet uzavřených smluv v listopadu o 25 %.

Zájem o stavební spoření se přes některé negativní zprávy o poklesu trhu v posledních měsících zvyšuje. Stavební spořitelna Wüstenrot uzavřela od září do listopadu o 20 % více smluv než v loňském roce. V listopadu se počet sjednaných smluv o stavebním spoření Wüstenrot zvýšil dokonce o 25 % a také průběžná prosincová čísla vykazují progresivní nárůst.

 

„Klienty zaujala nabídka 3% úrokové sazby z úspor stavebního spoření. Náš podíl na trhu tak v listopadu vzrostl na téměř 13 %,“ komentuje současný vývoj Pavel Vaněk, generální ředitel společností Wüstenrot. Doporučuje sjednat si stavební spoření do konce roku a radí: „Pokud si na něj klient uloží částku 20 000 korun, získá plnou státní podporu 2000 korun již za rok 2011.“

 .

Stavební spořitelna Wüstenrot nabízí nejen 3 % úrok z úspor, ale také zvýhodněné spoření Kamarád+, u kterého se neplatí poplatek za uzavření smlouvy, či spoření Wüstenrot Team s prémií až 2000 korun. I u těchto smluv jsou úspory úročeny 3 procenty ročně.

 

Dobrou zprávou pro všechny, kteří si stavební spoření nestihnou uzavřít do konce roku je, že Wüstenrot prodloužil nabídku zvýšené 3% úrokové sazby z úspor až do konce ledna 2012.Stavební spoření s úrokem z úspor 3 % láká

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20120982624

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více