Studenti poslali první práce do soutěže Ideální banka 21. století. Posílat je možné do 15.12.


07. 12. 2009  07:36     Denisa Salátková a Patrik Nacher     komentáře (0)

Třetí ročník soutěže Poštovní spořitelny a www.bankovnipoplatky.com Ideální banka má první přihlášené práce. Téma „nabídka vhodných služeb a produktů“ se studentům evidentně zalíbilo, počet dosavadních přihlášených prací slibuje překonání loňského rekordního počtu. Soutěžící se letos utkají o ceny ve výši 100 tisíc korun v kategoriích nejlepší práce, nápad a nově také video. Práce je možno přihlašovat do 15. prosince 2009 na adrese soutez@bankovnipoplatky.com.

„Počet zatím přihlášených napovídá, že jich bude zase o něco více než loni. Jsme rádi, že studenti mají o soutěž stále zájem. Oba předchozí ročníky se povedly a my doufáme, že letos to bude ještě lepší. Já osobně se velmi těším na výtvory v nové kategorii video, která letos do soutěže přibyla,“ nechal se slyšet Ombudsman Poštovní spořitelny Martin Kovář.   První vzorky došlých prací napověděly, že studenti se letos budou hodně zaměřovat na současnou nepříznivou ekonomickou situaci. Ve svých úvahách se zabývají například tím, jak nebezpečné může být nerozumné zadlužování a navrhují různé formy prevence a osvěty ze strany bank, která by zabránila lidem nesmyslně se zadlužovat a brát si úvěry s vysokými úroky u nebankovních institucí.   „Z prací je vidět, že mladí lidé poměrně aktivně sledují dění kolem finanční krize a mají celkem jasné představy o tom, jaké bankovní služby potřebují a kolik za ně chtějí platit“, říká provozovatel serveru www.bankovnipoplatky.com Patrik Nacher.   Práce a videa se budou hodnotit ve dvou kolech do 15. ledna 2010. V kategorii "nejlepší nápad" se porota zaměří především na originalitu předloženého námětu bez ohledu na jeho ekonomickou životaschopnost. U nejlepší práce a videa pak bude rozhodovat vyváženost tří základních aspektů – originalita, realizovatelnost a celkový dojem.   Autoři nejlepší práce a nejlepšího nápadu získají účet u Poštovní spořitelny s částkou 20 000 Kč a možnost zúčastnit se stáže v Poštovní spořitelně, na vítěze kategorie nejlepší video čeká účet s 10 000 korunami a také videokamera. Celkem si ceny v hodnotě 100 tisíc korun rozdělí přes dvacet autorů.   Více o soutěži na adrese: https://www.bankovnipoplatky.com/ankety/studentska-soutez-idealni-banka-21stoleti-09-10.html  


Studenti poslali první práce do soutěže Ideální banka 21. století. Posílat je možné do 15.12.

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29864730190

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5100
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,0030
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0190
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,8640
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,2585
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,7850
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9626
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více