Třinecká obchodní akademie se výzev a soutěžení nebojí


28. 11. 2015  00:53     Miroslav Zeman     komentáře (0)

IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ - Třinecká obchodní akademie patří k významným vzdělávacím institucím Moravskoslezského kraje. Její absolventi nalézají uplatnění v oblasti obchodu, podnikání i výpočetní techniky. Škola se také nebojí zapojit do soutěží a prezentovat tak schopnosti a dovednosti svých studentů. ČTĚTE DÁLE!

Třinecká obchodní akademie se výzev a soutěžení nebojí
Třinecká obchodní akademie, s. r. o. má nezastupitelné místo mezi středními školami našeho regionu již od roku 1994 a v současné době nabízí tyto obory:
 
- Veřejnosprávní činnost
- Obchodní akademie
- Informační technologie
 
Výuka na naší škole probíhá systémem propojení teorie s praxí prostřednictvím exkurzí, odborných praxí v podnicích a organizacích, přednášek odborníků z praxe a na škole je vedena i fiktivní firma. To zajišťuje našim studentům vysokou teoretickou a praktickou připravenost v souladu se stanoveným profilem absolventa a potřebami podnikatelské praxe.
slider1
 
Její 22-letá tradice ji zařadila mezi významné instituce a dlouhodobá spolupráce s místními firmami činí školu velmi zajímavou a atraktivní pro mladé lidi, kteří se chtějí dobře uplatnit na trhu práce. Naši absolventi zaujímají velmi prestižní profese a jsou vyhledávanými odborníky. Všechny obory jsou čtyřleté a jsou ukončeny maturitní zkouškou a na všech oborech jsme nadstandardně posílili výuku cizích jazyků a profilujeme se (kromě odbornosti) jako Odborná škola s rozšířenou výukou cizích jazyků. Jsme zároveň bezbariérovou školou a na naší škole jsou pro handicapované studenty vytvořeny ty nejlepší podmínky.Škola se pravidelně zapojuje do mezinárodních projektů, jako je Mapa není teritorium, či projekt Erasmus plus, plně financovaný EU, který umožňuje žákům 3 týdenní pracovní stáž ve firmách ve Velké Británii a Španělsku. Možnosti mimoškolních aktivit jsou dány zájmem studentů. Usilujeme o všestranný rozvoj osobnosti studentů tak, abychom z nich vychovali sebevědomé lidi připravené pro aktivní život. 
 
Škola je vybavena moderní výpočetní technikou, máme i speciální učebny s audiovizuální technikou, která je přizpůsobena moderním formám výuky.
Škola obdržela "Certifikát kvality" od Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska.
Třinecká obchodní akademie má ve svých studentech velký potenciál. 
 
 
TRIALOGO


Třinecká obchodní akademie se výzev a soutěžení nebojí

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

39142715904

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4750
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,2280
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3105
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,2365
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,4185
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,3100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9201
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více