UniCredit Bank nabízí nejvyšší bonus za sloučení úvěrů


01. 11. 2012  12:22     Petr Plocek     komentáře (0)

UniCredit Bank vychází vstříc novým i stávajícím klientům, kteří chtějí sloučit své úvěry, kontokorenty a kreditní karty. Od 1. listopadu mohou využít „PRESTO Půjčku – sloučení úvěrů“ za zvýhodněných podmínek. Několik půjček nahradí jedinou s výhodnější sazbou a kromě úspory získají ihned odměnu ve výši 3 500 Kč, která je jednou z nejvyšších poskytovaných na trhu. Dále tak mohou získat bezúčelově další nové finance a dovolit si výdaje, které by chtěli mít.

Sloučení úvěrů je trendem letošního roku, zákazníkům šetří náklady spojené se správou jednotlivých úvěrů. Podstatnou výhodou je také úhrada sankčních poplatků za předčasné splacení uplatňované původními věřiteli slučovaných úvěrů, které za klienta zaplatí banka.
 
„Odměnu ve výši 3 500 korun vyplatíme klientům přímo na jejich účet vedený u naší banky. Nejedná se tedy o žádné slevy na další produkty či služby ani slevové poukázky k partnerským prodejcům, ale hotovost, kterou mohou klienti okamžitě využít prostřednictvím svého účtu na cokoli, například na vánoční dárky,“ říká Darek Filip, ředitel Household Financing UniCredit Bank.
 
Aktuální nabídka platí pro všechny žadatele, jejichž hodnota sloučených úvěrů přesáhne částku 100 000 Kč (bez poplatků za předčasné splacení), zvolí dobu splácení nové PRESTO půjčky minimálně 60 měsíců a sjednají si pojištění schopnosti splácet spolu s aktivně užívaným účtem v UniCredit Bank, na který jim bude odměna ve výši 3 500 Kč připsána.
 
 „Požádat o PRESTO Půjčku mohou klienti i prostřednictvím bankovního e-shopu UniCreditShop.cz bez nutnosti navštívit pobočku. Šetří tak svůj čas, a pokud se ostýchají jednat o svých půjčkách osobně, je to pro ně příjemnější řešení,“ vysvětluje Darek Filip benefit, kterým jde UniCredit Bank vstříc požadavkům některých klientů.
 
 
PRESTO Půjčku lze použít na cokoliv bez dokládání účelu. V případě sloučení úvěrů lze využít limit pro online žádost do 250 000 Kč, v pobočce až do 600 000 Kč. Úvěr lze zcela či zčásti splatit předčasně bez poplatků, stále navíc platí, že neúčelové prostředky může mít klient k dispozici do hodiny. Splácení PRESTO Půjčky lze rozložit až na 84 měsíců.
 

 


UniCredit Bank nabízí nejvyšší bonus za sloučení úvěrů

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23690656611

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více