UniCredit Bank zve s kartou Miles & More do nového exkluzivního letištního salonku jako první v Evropě


16. 07. 2012  15:18     tz     komentáře (0)

Od 18. července 2012 mohou držitelé kreditní karty Miles & More a prémiových debetních karet od UniCredit Bank jako první v Evropě bezplatně využívat nově otevřený salonek MasterCard Lounge, který se nachází na pražském letišti v Terminálu 1. Využít zde mohou jak obchodní, tak relaxační zónu a kromě dalších výhod získávají přednostní odbavení u bezpečnostní kontroly a slevu na parkovném. Vstup do salonku zdarma platí pro všechny členy MasterCard ELITE programu do konce roku 2012.

„Držitelé kreditních karet Miles & More a osobních debetních karet MasterCard Gold od UniCredit Bank mohou nyní během svých soukromých nebo pracovních cest bezplatně využít luxus a pohodlí nového designového salonku na pražském letišti, který dá jejich cestování nový rozměr. Místo čekání na let v odbavovací hale se naši klienti mohou zabavit sledováním TV, vyřízením své obchodní korespondence nebo strávit čas jen tak u šálku čaje. Pro využití salonku navíc není nutná žádná předchozí registrace, stačí se pouze  u vchodu prokázat kreditní kartou Miles & More od UniCredit Bank a vstoupit,“ říká Darek Filip, ředitel Household Financing UniCredit Bank.

 

Salonek MasterCard Lounge je rozdělen na kavárenskou zónu určenou těm, kteří nemají mnoho času a chtějí se před letem pouze občerstvit, a relaxační zónu pro cestující, jež čekají na svůj let déle. Připraven je zde výběr teplých a studených nápojů, lehké občerstvení, denní tisk, možnost sledování TV a bezplatné připojení k internetu. K vybavení patří rovněž osobní počítače s připojením k internetu, síťové zásuvky pro notebooky, dvě laserové tiskárny, kopírka a fax. Součástí vybavení salonku je také sprcha a další zázemí pro osobní hygienu.

Držitelé kreditních karet Miles & Morenavíc automaticky získávají přednostní odbavení u bezpečnostní kontroly v Terminálu 1 a možnost využít služby Duty free on-line. Dále mohou při on-line rezervaci parkování uplatnit 10% slevu na parkovišti C nebo 20% slevu na VIP parkovišti C.

 .

„Pokud klient během pobytu v zahraničí využije na několik dnů i letištní parkoviště, může díky kreditní kartě Miles & More od UniCredit Band ušetřit několik set korun navíc,“ popisuje Darek Filip, ředitel Household Financing UniCredit Bank. Jednorázový vstup do MasterCard Lounge totiž jinak stojí 720 Kč a 550 Kč klient ušetří při využití slevy za týdenní odstavení vozu na VIP parkovišti C. Připočtením občerstvení, připojení k internetu a dalších služeb nového salonku lze za takovouto týdenní cestu ušetřit minimálně 1 500 Kč. Program Miles & More tak od letošního léta výrazně rozšiřuje řadu svých cenných výhod. Kreditní karta od UniCredit Bank již nyní nabízí bezúročné období, které je stanoveno až na 45 dnů, aby mohli cestovatelé své závazky pohodlně splatit až po návratu domů. Držitelé kreditní karty Miles & More rovněž nemusí myslet na to, aby si včas stihli uzavřít cestovní pojištění, neboť variantu Travel Basic mají již v ceně karty.

 .

UniCredit Bank je jediná česká banka, která spolupracuje s jedním z nejvýznamnějších evropských věrnostních programů Miles & More. Ten založila v roce 1993 letecká společnost Lufthansa. Kreditní karty Miles & More ve verzích Standard a Gold poskytují svému držiteli automaticky členství v programu Miles & More s možností využívat věrnostních bonusů, které se vztahují na lety, cestování nebo na zboží.UniCredit Bank zve s kartou Miles & More do nového exkluzivního letištního salonku jako první v Evropě

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23760505053

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více