V. díl - Ideální banka 21. století:
Komiks ideální banky, který zaujal všechny


26. 12. 2014  00:40     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A PÁTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: outěže studentů středních a vysokých škol již byla vyhodnocena a byly předány ceny, my však pokračujeme v představování soutěžních prací studentů. Komiks Radoslava Penkova, studenta Střední průmyslové školy sdělovací techniky Panská Praha představující ideální banku nadchl nejen porotu, alei veřejnost při jejím hlasování.

V. díl - Ideální banka 21. století: Komiks ideální banky, který zaujal všechny
Radoslav Penkov, jako milý a pracovitý student nezaujal totiž jen porotu, která mu přisoudila třetí místo, ale zaujal i veřejnost při jejím hlasování na serveru PRIMA RÁDCE - radce.iprima.cz, kde získal hned první místo. Radoslav tak byl jediným studentem, který si ze slavnostního předávání, které se uskutečnilo v pobočce Air Bank ve Vodičkově ulici, odnesl hned dvě ceny.

Jeho komiks je zpracován vskutku mistrně. Ani byste nepoznali, že se nejedná o kreslený vtip z profesionálního komiksového časopisu. Tento komiks také ve stručnosti ukazuje, co si studenti přejí a co by chtěli u ideální banky za pět či šest let využívat. Vše lze shrnout tak, že studenti by chtěli mít své peníze v bezpečí a zároveň k nim mít pohodlný přístup téměř odkudkoliv.

Radoslavovi ještě jednou touto cestou gratulujeme k jeho úspěchu. Stejně tak gratulujeme k úspěchu škole, na které studuje, tedy Střední průmyslové škole sdělovací techniky Panská Praha. Tato škola zorganizovala a do soutěže poslala nejvíce prací svých studentů a za to ji náleží velké poděkování. 

 

Se školou Radoslava a jejím představením se můžete seznámit na konci tohoto článku. 

Nyní se vrátíme k vítěznému komiksu, který si můžete přečíst a prohlédnout níže.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Radoslav Penkov - SPŠST Panská

Představení Střední průmyslové škole sdělovací techniky Panská Praha

Střední průmyslová škola sdělovací techniky vznikla v roce 1952 a od té doby vychovala velké množství odborníků pracujících v radiokomunikacích a telefonních ústřednách a oblasti televizní techniky – studiové i vysílací. Dnes jsou všechny tyto oblasti součástí světa digitální techniky. Škola se věnuje hlavně počítačovým sítím, mobilním telekomunikačním sítím a digitální audiovizuální technice. Tento tradiční směr školy reprezentují obory Globální síťové technologie a Komunikace a multimédia. Kromě nich nabízí škola obor Filmová a televizní tvorba, zaměřený na organizační a tvůrčí práci ve filmových a televizních štábech, a obor Technické lyceum určený speciálně pro přípravu ke studiu na technických a přírodovědných vysokých školách. V současnosti studuje na škole v centru Prahy v Panské ulici okolo 600 studentů nejen z hlavního města, ale i z celé republiky.

Od svého vzniku byla SPŠ ST Panská vždy školou jedinečnou nejen svými obory a vybavením, ale i atmosférou. Tu vytváří soužití studentů technických i uměleckých oborů, množství školních i mimoškolních akcí – sportovní kurzy, exteriérová cvičení, poznávací zájezdy a exkurze. Duch tvořivosti a aktivity se každoročně projevuje v bohaté účasti a úspěších studentů v různých odborných i filmových soutěžích. Absolventi školy si tak do dalšího studia nebo praxe odnášejí nejen široké vědomosti, ale i pozitivní naladění. A to se cení – škola získala letos značku „Doporučeno zaměstnavateli“.

Webové stránky školy naleznete ZDE!

SPŠST

 

 

 

 V. díl - Ideální banka 21. století: Komiks ideální banky, který zaujal všechny

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29044777318

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6860
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,4670
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0860
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,6890
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,9510
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9050
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9885
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více