V Hornbachu opět úvěry zdarma


15. 03. 2010  12:28     Martin Malý     komentáře (0)

Češi mohou od letošního března nakoupit v Hornbachu zboží na splátky bez navýšení. Jednička splátkového prodeje, Cetelem, a člen mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas Personal Finance nabízí v řetězci marketů pro stavbu, dílnu a zahradu opět úvěry zdarma s nulovým RPSN.





„V období od jara do podzimu, tedy v době sezóny je standardně zvýšený zájem o úvěrové produkty, což souvisí se zájmem Čechů inovovat a rekonstruovat,“ uvedl Tomáš Chlíbec, ředitel Obchodní správy společnosti Cetelem. „Z tohoto důvodu jsme pro všechny kutily na celý březen a duben 2010 připravili mimořádnou nabídku úvěrů zdarma na veškerý sortiment zahradní techniky,“ doplnil T. Chlíbec.   Úvěry zdarma jsou u spotřebitelů mimo jiné velmi oblíbené. „Zákazníci mají možnost financovat zboží na splátky a odložit tak přímé finanční prostředky na jiné účely, navíc při této nabídce nepřeplatí ani korunu,“ dodal T. Chlíbec. Produkt „0% navýšení“ spočívá v 10% platbě přímo v prodejně Hornbach a devíti měsíčních splátkách po 10 procentech. Klient neplatí žádné poplatky za vyřízení úvěru nebo za vedení úvěrového účtu, zaplatí tedy pouze skutečnou cenu zboží a úvěr získá zcela zdarma. Spolupráce s hobbymarketem Hornbach začala v červenci 2008.


V Hornbachu opět úvěry zdarma

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23283913693

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více