Volksbank CZ snižuje úrokové sazby hypoték!


23. 06. 2010  12:51     Lucie Hálová     komentáře (0)

Volksbank CZ dnes snížila úrokové sazby hypotečních úvěrů v průměru o 0,4 p.b.

V návaznosti na toto snížení se banka rozhodla prodloužit akci Hypotéka bez starostí, a to až do 31. července 2010. Do 8. srpna 2010 je také prodloužena akce na refinancování hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření za snížený zpracovatelský poplatek 999 Kč.   „Úrokové sazby u hypoték jsme snížili na 3,99 % p.a. pro tříletou fixaci se splatností do 10 let a 4,49 % p.a. pro tříletou fixaci s libovolnou dobou splatností. Tyto sazby včetně 50% slevy na zpracovatelském poplatku budeme garantovat v rámci akce Hypotéka bez starostí, kterou jsme prodloužili až do
konce července,“ uvádí Jiří Škrob, produktový manažer Volksbank CZ.   „U akce na refinancování hypotečních úvěrů a meziúvěrů ze stavebního spoření nabízíme od dnešního dne tříletou fixaci už za 3,99 % p.a. pro splatnost do 10 let, resp. 4,49 % p.a. pro ostatní splatnosti. Zpracovatelský poplatek bude stále činit pouze 999 Kč,“ doplnil Jiří Škrob.   Více informací na www.volksbank.cz a www.chcihypoteku.cz!


Volksbank CZ snižuje úrokové sazby hypoték!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20896335461

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více