Vstřícná banka:
Dejte Fio své vysvědčení - III. čtvrtletí 2018


20. 07. 2018  00:34     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla mBank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

Vstřícná banka: Dejte Fio své vysvědčení - III. čtvrtletí 2018
Fio banka otevřela svou 80. pobočku v Praze na Žižkově

Česká Fio banka nabízí své služby už na 80 místech po celé České republice. Nejnovější pobočku otevřela na pražském Žižkově. Klientům nabídne bankovní a investiční služby i prodlouženou dobu pokladní přepážky. Fio banka otevřela v Litoměřicích novou pobočku s bankomatem

Fio banka stále roste a stále rozšiřuje svou dostupnost pro své klienty. Fio tak už nemůžeme nazývat internetovou, nebo klasickou nízkonákladovou bankou. Rozsah a počet poboček se tak už vyrovná mnoha větším tradičním a starším bankám. Současně s pobočkovou sítí přitom Fio rozšiřuje i svou bankomatovou síť. Fio banku tak klienti najdou v zásadě ve všech okresním a větších městech.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

fio

Fio banka nabízí vlastní kreditní karty

Česká Fio banka rozšiřuje své úvěrové produkty o kreditní karty Mastercard pro spotřebitele a podnikatele. Nabízí jeden z nejnižších úroků na trhu, bezplatné vydání i vedení karty nebo volitelný začátek bezúročného období. Všechny kreditní karty jsou navíc součástí bonus programu Priceless Specials, který vrací procenta z nákupů.

Fio banka přinesla klientům nový produkt, na který jsou klienti jiných bank už dlouhodobě zvyklí. Jedná se o kreditní karty. Největší boom už má tento produkt sice za sebou, ale stále se jedná o lukrativní produkt z pohledu banky. Fio banka se tak rozsahem produktů přibližuje nebo dokonce vyrovnává rozsahu produktů, které nabízejí větší a tradičnější banky.

Fio banka roste, má 800 tisíc klientů

Služeb Fio banky využívá už 800 tisíc klientů, meziročně se jejich počet zvýšil o 17 %. Banka také přidala nové pobočky, klienti ji teď najdou na 80 místech po celém Česku. Rozšiřuje i produktové portfolio, začátkem února nabídla kreditní karty a chystá další novinky.

Fio banka je jedničkou v nabírání klientů. Nárůst se sice postupně logicky snižuje, ale i tak se jedná velkou dynamiku. Počet klientů tak v prvním čtvrtletí roku 2018 dosáhl 800 tisíc. Meziročně se jedná o nárůst o 15 procent. Kdyby stejná dynamika vydržela i v následujících měsících, dosáhla by Fio banka milionu klientů už za rok a třičtvrtě, tedy do roku 2020.

Škola investování 2018 otevírá své brány

Česká Fio banka pořádá investiční projekt s názvem Škola investování. Veřejnosti nabídne 34 seminářů, které se věnují základům online obchodování, zahraničním burzám i náročnějším tématům pro pokročilé investory. Semináře se konají po celém Česku, účast i registrace je pro všechny zájemce zdarma.

Je velmi sympatické, když banka organizuje semináře pro zájemce zdarma. Přitom se tyto semináře konají po celé České republice. Pravda. Fio bance jde také o získávání nových klientů, kteří budou využívat její služby pro investování. V tom je Fio banka na absolutní špičce. Na druhou stranu ale nikoho nenutí využívat její produkty a investiční nástroje. Prostě můžete přijít, poslechnout si, vyzkoušet si a odejít. To je sympatické.

Studentbroker - investování jako hra pro studenty

Na českých a slovenských vysokých školách byl zahájen další semestr projektu Studentbroker, který hravou formou učí studenty obchodovat na burzách. Ti tak mají možnost uplatnit své znalosti v praxi a dokonce vyhrát některou z věcných cen, které věnovala Fio banka, pořadatel projektu.

Vzdělávání studentů a žáků je skutečnou doménou Fio banky. A to zejména pokud se jedná o investování a investice. Fio banka vyvinula pro tento účel skutečně velmi efektivní a zábavní systém, kde se studenti v duchu škola hrou učí investovat a připravují se tak na svůj budoucí život a zvyšují si i svou finanční gramotnost. I tato snaha a činnost banky je velmi silně oceňována. Je to totiž skvělá příprava na praxi a budoucnost studentů.


 Vstřícná banka: Dejte Fio své vysvědčení - III. čtvrtletí 2018

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

18904758039

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

66


ČÍSLO TÝDNE 66 právě tolik miliard korun má stát nejdůležitější vládní opatření proti drahým energiím. Vláda zavádí energetický tarif, který by měl rodinám ušetřit několik tisíc korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,7300
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,4490
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2760
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,7700
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,4685
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1700
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0014
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více