Vstřícná banka:
Dejte Fio své vysvědčení - III. čtvrtletí 2018


20. 07. 2018  00:34     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla mBank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

Vstřícná banka: Dejte Fio své vysvědčení - III. čtvrtletí 2018
Fio banka otevřela svou 80. pobočku v Praze na Žižkově

Česká Fio banka nabízí své služby už na 80 místech po celé České republice. Nejnovější pobočku otevřela na pražském Žižkově. Klientům nabídne bankovní a investiční služby i prodlouženou dobu pokladní přepážky. Fio banka otevřela v Litoměřicích novou pobočku s bankomatem

Fio banka stále roste a stále rozšiřuje svou dostupnost pro své klienty. Fio tak už nemůžeme nazývat internetovou, nebo klasickou nízkonákladovou bankou. Rozsah a počet poboček se tak už vyrovná mnoha větším tradičním a starším bankám. Současně s pobočkovou sítí přitom Fio rozšiřuje i svou bankomatovou síť. Fio banku tak klienti najdou v zásadě ve všech okresním a větších městech.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

fio

Fio banka nabízí vlastní kreditní karty

Česká Fio banka rozšiřuje své úvěrové produkty o kreditní karty Mastercard pro spotřebitele a podnikatele. Nabízí jeden z nejnižších úroků na trhu, bezplatné vydání i vedení karty nebo volitelný začátek bezúročného období. Všechny kreditní karty jsou navíc součástí bonus programu Priceless Specials, který vrací procenta z nákupů.

Fio banka přinesla klientům nový produkt, na který jsou klienti jiných bank už dlouhodobě zvyklí. Jedná se o kreditní karty. Největší boom už má tento produkt sice za sebou, ale stále se jedná o lukrativní produkt z pohledu banky. Fio banka se tak rozsahem produktů přibližuje nebo dokonce vyrovnává rozsahu produktů, které nabízejí větší a tradičnější banky.

Fio banka roste, má 800 tisíc klientů

Služeb Fio banky využívá už 800 tisíc klientů, meziročně se jejich počet zvýšil o 17 %. Banka také přidala nové pobočky, klienti ji teď najdou na 80 místech po celém Česku. Rozšiřuje i produktové portfolio, začátkem února nabídla kreditní karty a chystá další novinky.

Fio banka je jedničkou v nabírání klientů. Nárůst se sice postupně logicky snižuje, ale i tak se jedná velkou dynamiku. Počet klientů tak v prvním čtvrtletí roku 2018 dosáhl 800 tisíc. Meziročně se jedná o nárůst o 15 procent. Kdyby stejná dynamika vydržela i v následujících měsících, dosáhla by Fio banka milionu klientů už za rok a třičtvrtě, tedy do roku 2020.

Škola investování 2018 otevírá své brány

Česká Fio banka pořádá investiční projekt s názvem Škola investování. Veřejnosti nabídne 34 seminářů, které se věnují základům online obchodování, zahraničním burzám i náročnějším tématům pro pokročilé investory. Semináře se konají po celém Česku, účast i registrace je pro všechny zájemce zdarma.

Je velmi sympatické, když banka organizuje semináře pro zájemce zdarma. Přitom se tyto semináře konají po celé České republice. Pravda. Fio bance jde také o získávání nových klientů, kteří budou využívat její služby pro investování. V tom je Fio banka na absolutní špičce. Na druhou stranu ale nikoho nenutí využívat její produkty a investiční nástroje. Prostě můžete přijít, poslechnout si, vyzkoušet si a odejít. To je sympatické.

Studentbroker - investování jako hra pro studenty

Na českých a slovenských vysokých školách byl zahájen další semestr projektu Studentbroker, který hravou formou učí studenty obchodovat na burzách. Ti tak mají možnost uplatnit své znalosti v praxi a dokonce vyhrát některou z věcných cen, které věnovala Fio banka, pořadatel projektu.

Vzdělávání studentů a žáků je skutečnou doménou Fio banky. A to zejména pokud se jedná o investování a investice. Fio banka vyvinula pro tento účel skutečně velmi efektivní a zábavní systém, kde se studenti v duchu škola hrou učí investovat a připravují se tak na svůj budoucí život a zvyšují si i svou finanční gramotnost. I tato snaha a činnost banky je velmi silně oceňována. Je to totiž skvělá příprava na praxi a budoucnost studentů.


 Vstřícná banka: Dejte Fio své vysvědčení - III. čtvrtletí 2018

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

3719978146

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

21375


ČÍSLO TÝDNE - 21 375 právě tolik návrhů na povolení osobního bankrotu bylo podáno v roce 2022. Jedná se o poměrně výrazný pokles proti předchozím létům, kdy naopak počet bankroků výrazně narůstal.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,7760
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,9640
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0455
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 26,5205
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7580
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1350
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,8517
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více