Vstřícná banka:
Dejte Poštovní spořitelně své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2018


06. 12. 2018  00:19     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla mBank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

Vstřícná banka: Dejte Poštovní spořitelně své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2018
Poštovní spořitelna je vlastně produkt ČSOB. Je založena na výsadním postavení svých poboček na pobočkách České pošty. Ačkoliv je budována jako samostatná značka a samostatný produkt, nemůžeme si nevšimnout jednotné strategie a sdílení produktů a služeb mezi těmito spřízněnými bankami. To se týká i tiskových zpráv a konferencí obou bank.

K hodnocení bychom tak opakovali to, co jsme psali již u ČSOB. Speciálně Poštovní spořitelny se týká zpráva o spuštění bezkontaktních nálepek nově i pro klienty ERY, což banka oznámila v dubnu tohoto roku.


 postovni sporitelna.jpeg TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!


S čím přišla banka ve III. čtvrtletí 2018

Poštovní spořitelnu hodnotíme spíše jen proto, že jako samostatná banka působí a vypadá. Ve skutečnosti se ale její aktivity protínají s aktivitami její matky ČSOB. Jedná se tak vlastně o stejnou banku, pouze odlišenou jinou značkou a specializovanými službami. Navíc se z našeho pohledu finanční gramotnosti jedná o banku značně kontroverzní. Na jedné straně se banka prezentuje jako odpovědná banka, které jde o dobrou informovanost a zvyšování finanční gramotnosti klientů, na druhé straně však banka přistupuje ke klientům, jako omezeným konzumentům a svými reklamami působí na lidi ve smyslu, zadlužujte se co to půjde, nic není problém, viz. jejich stádo trpaslíků.

Klienti skupiny ČSOB v Chorvatsku ušetří při placení kartou

Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mohou výrazně ušetřit, pokud budou v Chorvatsku platit za zboží a služby bezhotovostně. Banka bude držitelům karet Mastercard v červenci účtovat zvýhodněný kurz. Plná nádrž paliva tak díky placení kartou bude například stát v přepočtu 2502 korun, což je o 127 korun méně než při výměně korun za chorvatské kuny. Více informací je na stránkách www.kartoulevneji.cz

Už jsme se něco podobného dočetli při hodnocení ČSOB, která Poštovní spořitelnu v podstatě vlastní. Léto už je dávno za námi, ale podpora bezhotovostního placení je určitě zajímavým druhotným bonusem. Určitě toto nebyla motivace pro to, aby lidé v zahraničí platili kartou, ale jak jsem napsal, jedná se o příjemné mírné zvýhodnění. Žádná bomba to ale nebyla.

Nový web Poštovní spořitelny je přehlednější a nabídne jednodušší nákup produktů

Poštovní spořitelna spouští od 14. září nové webové stránky na adrese www.postovnisporitelna.cz. Mají za cíl lépe vyjadřovat hodnoty Poštovní spořitelny: jednoduchost, férovost a dostupnost. Obsahem i stylem prezentace chtějí uspokojit i mladší věkovou skupinu klientů.

Poštovka je další banka, která využila letních prázdnin k tomu, aby si modernizovala své webové stránky. A jaké překvapení, stejně jako například v případě Raffeisenbank je tady prioritou opět jednoduchost a dostupnost! Je ale také pravdou, že navíc je zde i férovost. Férovost ve spojení se vzhledem a funkčností webových stránek jsem ještě nikde neviděl. Tak aspoň je Poštovka originální.


 Vstřícná banka: Dejte Poštovní spořitelně své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2018

Diskutovat (0)


Vstřícná banka

Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor