Výhodné online nákupy ve Velké Británii a USA pro klienty české Citibank


29. 03. 2012  11:44     tz     komentáře (0)

Citibank Europe plc nabízí od 30. března 2012 novou službu Globeshopper, která všem držitelům Citi platebních karet vydaných v ČR umožní zvýhodněné nákupy ve více než 500 internetových obchodech ve Velké Británii a v USA. Klienti tuzemské Citibank tak mohou z pohodlí domova nakupovat u všech obchodníků, kteří jinak neakceptují platební karty vydané v České republice nebo nenabízejí dopravu zboží do ČR. Registrace ke službě Globeshopper i samotné nákupní transakce jsou pro držitele Citi platebních karet poskytovány zdarma společností Borderlinx.

„Po registraci na webové stránce společnosti Borderlinx http://www.borderlinx.com/globeshopper-cz je klientovi vytvořen zákaznický účet, k němuž je zároveň přiřazena virtuální adresa ve Velké Británii či USA vedená na sklad společnosti Borderlinx,“ upřesňuje fungování služby George Denisenko, ředitel divize spotřebitelských úvěrových produktů Citibank v České republice a dodává: „Na tuto adresu je zakoupené zboží zasláno prodejcem a následně doručeno společností Borderlinx přímo klientovi na jeho adresu v České republice s 10% slevou na přepravném.“

 

Zákazníci si mohou zvolit, zda jim bude jejich objednávka zaslána na adresu v ČR obratem (tzv. autoship), nebo jestli využijí možnosti nakupovat se svými přáteli po dobu 30 dní a veškeré zakoupené zboží následně obdržet v jedné zásilce, čímž ušetří poplatek za dopravu (tzv. flexiship).

 

Služba Globeshopper ve zkratce

 
  • ·         Online nákupy u prodejců ve Velké Británii a USA
  • ·         Zdarma virtuální adresa ve Velké Británii  a/či USA vedená na sklad Borderlinx po registraci na http://www.borderlinx.com/globeshopper-cz
  • ·         Bezpečná doprava zboží do ČR prostřednictvím přepravní služby DHL
  • ·         Kalkulačka pro výpočet ceny přepravného
  • ·         10% sleva z ceny za dopravu z Borderlinx skladu do ČR pro držitele Citi platebních karet
  • ·         Bezpečné online platby díky službě 3D Secure pro všechny držitele Citi platebních karet
  • ·         Zdarma 24hodinový live chat s operátory Borderlinx


Výhodné online nákupy ve Velké Británii a USA pro klienty české Citibank

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20756878555

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více