Wüstenrot hypoteční banka snižuje úrokové sazby a rozšiřuje nabídku hypoték


01. 02. 2011  12:59     Kateřina Bílá     komentáře (0)

Wüstenrot hypoteční banka snižuje od 1. února plošně úrokové sazby hypoték. Směrem dolů výrazně upravila nejen všechny sazby u hypoték na bydlení, ale i u dalších typů. O celých 0,7 % p.a klesla úroková sazba neúčelové Hypotéky na cokoliv. Současně s touto úpravou zavedla banka výhodné kombinace hypoték na bydlení s Hypotékou na cokoliv nebo Hypotékou na domácnost.

U hypoték na bydlení snížila banka nejvíce sazby s kratší dobou fixace, tj. jednoleté a dvouleté, a to o 0,3 % p.a. Hypotéku Wüstenrot lze tak získat už za 3,69 % ročně.

Pro bonitní klienty má připraveny podobně nízké tříleté a pětileté EXTRA úrokové sazby.

Banka je velmi úspěšná také v refinancování úvěrů, na které poskytuje speciální hypotéku REFIN. Po snížení začíná úroková sazba této hypotéky už na 3,59 % p.a., přičemž banka předem klientovi garantuje úrok ve výši 3,99 % p.a. Další výhodou této hypotéky je její poskytnutí zdarma a velmi zjednodušený administrativní proces vyřízení.

 Výhodné kombinace

Banka nově upravila kombinace hypoték na bydlení s neúčelovou hypotékou a hypotékou na vybavení. Neúčelovou Hypotéku na cokoliv, tzv. americkou hypotéku, poskytuje nyní v kombinaci s hypotékou na bydlení až do 85 % hodnoty zastavené nemovitosti, přičemž její splatnost byla prodloužena až na 30 let. Pokud klient potřebuje s úvěrem na bydlení zároveň i prostředky na nové vybavení domácnosti, může využít ještě výhodnější Hypotéku na domácnost, která je poskytována až do 90 % hodnoty zastavené nemovitosti.

U obou typů úvěrů byly sníženy úrokové sazby a jsou tak poskytovány za výrazně výhodnějších podmínek než klasické spotřebitelské úvěry bez zástavy nemovitosti.

 Hypotéky za jednotný poplatek nebo zcela zdarma

U Wüstenrotu ušetří žadatelé o hypotéku nejen na úrocích, ale i na poplatku za její vyřízení. Hypotéky na bydlení do 85 % hodnoty nemovitosti s pětiletou fixací jsou poskytovány zdarma, hypotéky s kratší dobou fixace a do 70 % LTV stále za jednotný poplatek jen 2999 korun.

 S hypotékami od Wüstenrot získává klient jistotu garantované sazby i pro další období platnosti úrokové sazby. Získání hypotéky, resp. zvýhodněné sazby není vázáno na vedení běžného účtu ani na nákup dalších produktů, ale naopak umožní klientovi získat slevu na jakýkoli další produkt z portfolia společností finanční skupiny Wüstenrot.   Aktuální úrokové sazby najdete na http://www.wuestenrot.cz/o-nas/banka/aktualni-urokove-sazby/


Wüstenrot hypoteční banka snižuje úrokové sazby a rozšiřuje nabídku hypoték

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

19970741552

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více