Wüstenrotu vzrostly hypoteční obchody dvaapůlkrát


22. 11. 2011  21:58     TZ     komentáře (0)

Wüstenrot hypoteční banka poskytla za první tři čtvrtletí letošního roku celkem 4378 hypoték a úvěrů v objemu 6,35 miliardy korun. Počet úvěrů se oproti loňskému roku zvýšil o 127 %, jejich objem vzrostl dokonce o 167 %.

Díky vysoce nadprůměrnému nárůstu hypotečních obchodů se bance daří trvale zvyšovat svůj podíl na trhu, především v segmentu hypoték na bydlení poskytovaných občanům.  Koncem září 2011 přesáhl její podíl 8 %.

 .

Vysoké tempo růstu zaznamenala banka také v segmentu vkladových produktů. Mezi klienty je zájem především o výhodný spořicí účet s úročením až 2,5 % a termínované vklady, které banka úročí atraktivními úrokovými sazbami. Po roce od zavedení nabídky produktů retailového bankovnictví dosáhl objem klientských vkladů 5,9 miliardy korun, od začátku roku vzrostl o 180 %.

 .

„Základ nadprůměrného zvýšení hypotečních obchodů a růstu tržního podílu spatřuji především v nabídce našich specifických produktů – hypotéky REFIN a výhodných kombinací hypotéky na bydlení s účelovou hypotékou na vybavení domácnosti a neúčelovou Hypotékou na cokoliv,“ komentuje obchodní výsledky Wüstenrot hypoteční banky její generální ředitel Pavel Vaněk.Wüstenrotu vzrostly hypoteční obchody dvaapůlkrát

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20122141693

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více