XVIII. díl - Ideální banka 21. století:
Michaela Surá vyjádřila banku básničkou i obrázkem


09. 02. 2015  00:35     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A PÁTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: Soutěže studentů středních a vysokých škol již byla vyhodnocena a byly předány ceny, my však pokračujeme v představování soutěžních prací studentů. Michaela Surá dokázala vyjádřit ideální banku obrázkem, textem i básničkou dohromady.

XVIII. díl - Ideální banka 21. století: Michaela Surá vyjádřila banku básničkou i obrázkem
Michaela Surá dokázala zajímavým způsobem vyjádřit a popsat ideální banku. Nejprve banku popsala textem, kde banku popisuje mimo jiné i takto:

"Předkládám v něm ideu vysokého ročního úroku - co se týče vkladu. Možná je až příliš nadsazený, ale snažím se naznačit opravdu vysoký úrok. Klasicky si banka něco takového nemůže dovolit. Tato je toho schopna kvůli dobrým investicím a investičním poradcům. Normální smrtelník si totiž může zajít do naší banky pro investici. Přijde s podrobným popisem svého nápadu na podnikání. Investiční poradce geniální nápad schválí a zaplatí buďto část a nebo celý projekt - start podnikání. Banka si v průběhu let může nazpět vybrat až například pětinásobek vložené částky pomocí procentuálního odběru. Má totiž možnost nahlížet do finančních výkazů podporované firmy a upravovat procento návratnosti svých peněz podle prosperity firmy. Banka může částečně ovlivňovat chod firmy.
Rozhodnutí o správě investic dělají velmi vzdělaní lidé a tak se téměř nestává, že by investici získal někdo bez růžové podnikatelské budoucnosti. V sestavení smlouvy o investiční podpoře je samozřejmě stanovena konečná částka, kterou má firma celkově splatit - až se tak stane, banka všechny své kontakty s touto firmou přerušuje a ztrácí možnosti nahlížet do účetnictví atp.
Každého běžného klienta by mohly zaujat také Vánoční a vstupní bonusy, které i v malé částce každého potěší."

a následně pak banku popsala i svébytným obrázkem v podobě dětského zobrazení banky a současně i básničkou, které si můžete prohlédnout a pročíst na následujícím odkazu:

Surá_Michaela_-_obrázek - soutěžní práce

Surá

 

DALŠÍ PRÁCE SOUTĚŽE IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ - ROČNÍK 2014 NALEZNETE ZDE!XVIII. díl - Ideální banka 21. století: Michaela Surá vyjádřila banku básničkou i obrázkem

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29046563546

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6860
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,4670
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0860
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,6890
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,9510
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9050
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9885
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více