Za opožděné splátky nulové poplatky a sankce


17. 08. 2010  15:27     Martin Malý     komentáře (0)

Společnost Cetelem, člen mezinárodní banky BNP Paribas, nabízí lidem, jejichž domácnosti poničily bleskové letní záplavy a kteří splácejí úvěr Cetelem, odklad řádné měsíční splátky bez poplatku a anulaci poplatků za odeslanou upomínku.

„Cetelem je připraven vyjít vstříc všem klientům, kteří byli postiženi povodní a kteří zároveň mají spotřebitelský úvěr u naší společnosti. Je potřeba, aby se s námi spojili buď na základě písemné komunikace (možno využít e-mail poradna@cetelem.cz), anebo prostřednictvím našich zákaznických linek 596 103 400 nebo 257 080 400,“ sdělil Dušan Zenáhlík, ředitel Správy vymáhání pohledávek společnosti Cetelem.   Klientům, kteří nebyli doposud v prodlení se splácením své půjčky a nejsou tedy ve vymáhacím procesu, Cetelem od minulého týdne nabízí odklad řádné měsíční splátky, a to bez poplatku, případně anuluje poplatek za odeslanou upomínku. „Věřím, že i toto krátkodobé opatření pomůže klientům překonat situaci, ve které se nyní nacházejí,“ řekl D. Zenáhlík. Navíc, pokud klient nestačil reagovat na zaslanou upomínku v měsíci srpnu, bude Cetelem obdobně postupovat i září, vždy však na základě osobního kontaktu s klientem.   „Pokud se již klient nachází v procesu vymáhání, jsme pak schopni nabídnout individuální řešení na základě detailního posouzení klientovy situace.“ dodal D. Zenáhlík.


Za opožděné splátky nulové poplatky a sankce

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20888500303

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více