Za rozvoj obchodu ČSOB Private Banking bude zodpovídat Pavel Tichý


18. 05. 2011  12:41     Pavla Hávová     komentáře (0)

Od 1. června 2011 nastupuje Pavel Tichý na novou pozici Business development managera ČSOB Private Banking. Na toto místo přechází z funkce výkonného ředitele útvaru Řízení portfolií v ČSOB Asset Management.

„Pavel Tichý bude mít v Privátním bankovnictví za úkol zejména řízení oblasti investičních produktů pro privátní klienty, zkvalitnění produktové nabídky, tvorbu strategických rozhodnutí včetně jejich následné implementace a posilování našich konkurenčních výhod. Celkově nám tak pomůže posilovat naši pozici jedničky trhu,“ řekl Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking.   Pavel Tichý (* 1971) vystudoval fakultu Financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze. Na finančních trzích se pohybuje od roku 1993. Prošel různými specializacemi v oblasti investičního bankovnictví – od obchodníka s dluhopisy, přes specialistu na Středo a Východoevropské trhy v Londýnské City se vypracoval až na pozici Chief Investment Officera ve společnosti ČSOB Asset Managementu. V průběhu své manažerské kariéry postupoval přes různé manažerské pozice až do vyšších pater v představenstvech ČSOB Investiční společnosti a ČSOB Asset Managementu (mimo jiné stojí za úspěšným sloučením dvou investičních společností, otevíráním investičních fondů atp.). V průběhu své kariéry stál za mnoha inovativními produkty jako jsou hypoteční zástavní listy, komunální dluhopisy, podřízené dluhopisy či fondy kvalifikovaných investorů. Užitečnou expertizu získal i v oblasti nemovitostí (akvizice a správa), a to svým působením v roli generálního ředitele a předsedy představenstva ČSOB Property fundu. Svůj volný čas se snaží věnovat především létání (držitel české i americké pilotní licence), tuzemské turistice (milovník české přírody a památek) a rodině.


Za rozvoj obchodu ČSOB Private Banking bude zodpovídat Pavel Tichý

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

29053749279

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

ČÍSLO TÝDNE

9


Číslo týdne - 9 právě o tolik procent sníží od října tohoto roku největší tuzemský prodejce a výrobce elektřiny ČEZ cenu elektřiny pro domácnosti. Na poklesu cen ušetří tuzemské domácnosti, jako například Poplatkovi několik tisíc korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více