Zástupci ČSOB se zúčastnili Hervis ½ Maratonu


05. 04. 2011  15:40     Pavla Hávová     komentáře (0)

V sobotu 2. dubna se zástupci ČSOB spolu s kolegy z ČSOB Private Banking zúčastnili pražského Hervis ½ Maratonu. Celkem se ze skupiny ČSOB přihlásilo 97 běžců a banka se rozhodla darovat Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové stejnou částku, která byla zaplacena za registrace na tento závod. Celkem se jedná o 102 770 Kč.

„Rádi jsme se s kolegy zapojili do této významné sportovní akce a jsme potěšeni, že jsme tím mohli podpořit dobrou věc. I nadále bychom chtěli rozvíjet tyto a další podobné sportovní aktivity a věřím, že se nás příště zúčastní ještě více,“ řekla Pavlína Folovská, manažerka společenské odpovědnosti ČSOB.   Pražského ½ Maratonu se zúčastnili zaměstnanci z celé České republiky. Nejvíce běžců bylo z Prahy, ale zastoupeny byly i ostatní části České republiky, například Ústí nad Labem, Děčín, Most, Pardubice, Hradec Králové, Vrchlabí nebo Brno. Zaměstnanci skupiny ČSOB závodili ve všech kategoriích, konkrétně se jednalo o 53 individuálních běžců, 36 běžců v 9 štafetách a 8 běžců ve 2 týmech.   Celkový výnos ze startovného na pražský ½ Maraton pro Výbor dobré vůle činil 102 770 Kč. Navíc si zaměstnanci nechali vyrobit trička pro závod v Pletárně chráněné šicí dílně Jiřího Ansorge v Rtyni v Podkrkonoší, a tak nepřímo podpořili zdravotně hendikepované občany, kteří v ní pracují.


Zástupci ČSOB se zúčastnili Hervis ½ Maratonu

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

1677983078

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

14


ČÍSLO TÝDNE: 14 tolik bilionů korun by musely investovat České firmy, aby dosáhly kapitálové vybavenosti našich Německých konkurentů. Do té doby bude naše ekonomika pracovat s výrazně nižší přidanou hodnotou a tedy i mzdami a výnosy.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více