Zlatá koruna 2012:
mBank boduje u veřejnosti i u podnikatelů


18. 05. 2012  15:32     tz     komentáře (0)

mBank navázala na úspěchy z minulých let a i tento rok získala dvě ocenění v hlasování veřejnosti i podnikatelů v anketě Zlatá koruna. V kategorii Cena veřejnosti obsadil běžný účet mKONTO výborné 2. místo a v kategorii Cena podnikatelů se umístil podnikatelský účet mBUSINESS KONTO rovněž na druhém místě.

 „Velmi mne těší, že nám veřejnost i podnikatelé vyjádřili tak velkou podporu, díky které jsme obsadili výborné stříbrné příčky v obou kategoriích. Má radost je o to větší, že i v době rostoucí konkurence na českém bankovním trhu zůstává mBank jednou z nejoblíbenějších bank,“ komentuje výsledek banky generální ředitel mBank Česká republika Roman Truhlář.

Jsem přesvědčen, že mBank opakovaně dosahuje výborných výsledků v nejrůznějších anketách nejen díky kvalitě poskytovaných produktů a služeb, ale i díky jednoduchosti a srozumitelnosti. Velmi si tohoto dvojitého úspěchu vážíme a děkujeme všem, kteří nám vyjádřili svou důvěru a podporu a dali nám svůj hlas,“ dodává generální ředitel.

Anketa Zlatá koruna se řadí mezi nejprestižnější a nejkomplexnější hodnocení bankovních institucí a jejich služeb v České republice. Veřejné hlasování probíhá ve dvou kategoriích – hlasování veřejnosti a hlasování podnikatelů. V obou kategoriích vybírají hlasující své nejoblíběnější produkty napříč všemi finančními kategoriemi. Do hlasování bylo letos zasláno rekordních 152 000 hlasů.Zlatá koruna 2012: mBank boduje u veřejnosti i u podnikatelů

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20895650163

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více